Theme Options

Theme color
Background Image body:

Pristatymas ir grąžinimo galimybės

Visas prekes, kurios yra sandėlyje pristatome nurodytu pristatymo terminu. Jeigu prekės neturime sandėlyje jus informuosime el. paštu arba telefonu.

Lietuvos paštu. Prekės pristatymo terminas 2-4 d.d.

Pasirinkus šį pristatymo būdą, Jūsų užsakymas bus pristatytas naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Siunta  bus išsiųsta registruotu pirmenybiniu paštu. Gautą siuntą Jums pristatys į namus arba paliks pranešimą, su  kuriuo siuntą turėsite atsiimti Lietuvos pašto skyriuje.

Pristatymo kaina: 2.5 Eur.

Omniva paštomatas. Prekės pristatymo terminas 1-2 d.d.

Ypač patogus ir greitas pristatymo būdas į norimą Omniva paštomatą. Lengvai ir saugiai atsiimsite siuntą norimu laiku be jokių eilių! 

Pristatymo kaina: 2.8 Eur.

DPD kurjeris. Prekės pristatymo terminas 1-2d.d.

DPD kurjeris pristatys Jums siuntą Jūsų nurodytu adresu, į namus ar biurą. Apie atvykstančią siuntą būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu. Užsakymo formoje svarbu nurodyti tikslų adresą, durų kodą ir savo telefono numerį.

Pristatymo kaina 3.5 Eur.

Prekės atsiėmimas KAUNE 

Pasirinkus šį pristatymo būdą, savo užsakymą galėsite atsiimti mūsų sandelyje esančiame

Butrimonių g. 7 105 kab. 

Apie atsiėmimui paruoštą prekę būsite informuoti elektroniniu laišku arba skambučiu. Iškilus klausimams, bei prieš atvykstant svarbu pasiskambinti šiuo Tel. nr. 860236836

Pristatymas su galimybe mokėti grynais kurjeriui arba kortele.

DPD kurjeris pristatys Jums siuntą Jūsų nurodytu adresu, į namus ar biurą. Už prekes galėsite atsiskaityti grynais pinigais kurjeriui. Svarbu turėti tikslią sumą, kurią reikia mokėti. Apie atvykstančią siuntą būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu. Užsakymo formoje svarbu nurodyti tikslų adresą, durų kodą ir savo telefono numerį. 

Pristatymo kaina: 4.5 Eur